15.000e Mercedes-Benz voor Rethmann

Nieuws
20-03-2025 | Door Maarten van der Westen

Al 15.000 vrachtwagens mocht Mercedes-Benz leveren aan de Rethmann Group, de moedermaatschappij van REMONDIS, Rhenus Logistics, Transdev en SARIA. De 15.000e Mercedes-Benz is een vuilniswagen.

Een goede klant kun je de Rethmann Group zeker noemen. In de 81 jaar dat het bedrijf bestaat, kocht het al 15.000 vrachtwagens van Mercedes-Benz. De aflevering van het jubileumexemplaar moest dan ook gevierd worden. Trots overhandigde de directeur van de fabriek in Wörth de sleutel aan de directeur van de Rethmann Group. Die laatste zei: “Mercedes-Benz en ons bedrijf hebben een goed, langlopende relatie. Ik weet zeker dat we deze partnerschap doorzetten in de generatie van mijn kinderen.”

De 15.000e vrachtwagen voor de Rethmann Group is bestemd voor dochterbedrijf REMONDIS. De Arocs 3243 L is opgebouwd als vuilniswagen. Het geavanceerde voertuig vormt een groot contrast met de eerste vrachtwagen die Rethmann kocht in 1959. Maar het contrast kan groter: het bedrijf rijdt al sinds 2021 met elektrische vrachtwagens van Mercedes-Benz. In de vloot zijn zowel de eActros 600 als de eEconic te vinden.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
21-05-2026
26DT103_012 (960 x 720)

Unimog voor als het echt fout gaat

Technisches Hilfswerk komt je redden met een Unimog U 5025 als je in nood bent. Tenminste, in Duitsland
Nieuws
20-05-2026
BIGtruck Actros Verkooijen 1 (960 x 746)

Actros L in nieuwe huisstijl voor Verkooijen

Verkooijen Transport koos voor een Actros L met een Gigaspace-cabine
Nieuws
13-05-2026
BIGtruck bier eActros 2 (960 x 442)

Heineken bier wordt groen dankzij Mercedes-Benz

De achterste as van de eActros 600 van Abrex Logistics is naar achteren verplaatst
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.