Nieuws
01-09-2018 | Door Iep van der Meer

DAF dealer Sent Waninge heeft afgelopen week de laatste zeven van in totaal dertig nieuwe DAF XF trekkers afgeleverd bij HST Groep. De trucks vervangen voor een deel bestaand materieel maar er is ook sprake van een uitbreiding van de vloot.

Het gaat om trekkers met de MX11 krachtbron met 450 pk. De nieuwe trekkers zijn voor een deel voorzien van een Space Cab cabine en voor een deel uit Super Space Cabs. De standaard Space Cab trekkers worden ingezet in de Benelux voor HST Transmission. De Super Space Cabs worden internationaal ingezet, onder meer naar Scandinavië. 

De trucks zijn  compleet uitgerust met onder andere een standairco, een koelkast en de predictive cruise control met, zoals in iedere DAF Active Cruise Control. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-08-2026
08-TT1 schuin voor zand (960 x 640)

De mooiste DAF klassiekers van LEGO

Nanko Klein Paste bouwde de mooiste klassieke vrachtwagens van LEGO, waaronder de DAF 95 TwinTurbo X1
Nieuws
01-08-2026
Wetron Weert DAF XG

Wetron in het nieuw met vijf DAF trucks

Wetron heeft een serie van vijf nieuwe DAF XG trekkers op de weg gezet in een nieuwe huisstijl. De nieuwe Vecto…
Nieuws
30-07-2026
DAF electric Race truck

DAF XD electric 'Race Truck' voor Van de Mierden

Je hebt hem afgelopen weekend in Assen zelf kunnen zien, de DAF XD 'Race Truck' op de DAF stand. De DAF…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.