Actros combi voor Flowervision

Nieuws
13-05-2016 | Door Iep van der Meer

Flowervision heeft een fraaie nieuwe bloemen en plantencombi op de weg gezet. de fraaie Actros is voorzien van de grootste cabine, de zogenaamde GigaSpace.

Tenminste, dat is wat wij denken te zien op de foto. Het blijft bij dit merk een beetje gokken wat voor cabineversie het precies is want ze lijken wel heel erg op elkaar. Onze suggestie om de cabines standaard te voorzien van fraaie logo's met de tekst GigaSpace, BigSpace of StreamSpace is tot nu toe niet opgevolgd maar wellicht komt dat ooit.

Deze nieuwe combi ziet er wel superstrak uit. Flowervision is een merk van Van Duyvenvoorde Flowers & Plants. Meer weten over deze combi met zijn fraaie Heiwo opbouw? Check dan ">www.trailertotaal.nl

Meer trailer-nieuws op TrailerTotaal.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
20-05-2025
VanOpdorp_Elektrische_20truck_9 (960 x 640)

Van Opdorp kiest Scania 40R

Van Opdorp zet de elektrische Scania vooral in voor korte ritjes.
Nieuws
20-05-2025
Scania Super 11 engine (3)

Scania komt met de Super 11 motor

Opvallend nieuws van Scania, namelijk een nieuwe dieselmotor! Het merk zei ooit dat de 13 liter Super motor de laatste…
Nieuws
19-05-2025
Nadort16-1400

Veel truckgeschiedenis op eeuwfeest D.G. v.d. Nadort

Binnen en buiten 
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.