Nieuws
20-05-2026 | Door Maarten van der Westen

Met de vele afleveringen van de eActros 600 tegenwoordig zou je bijna vergeten dat de dieselversie ook de nieuwe ProCabin heeft. De nieuwe Actros L van Verkooijen Transport heeft toch echt een dieselmotor onder de cabine.

De nieuwe trekker staat voor een nieuwe mijlpaal voor Verkooijen Transport uit Strijbeek. De Actros L is gespoten in de nieuwe huisstijl van het bedrijf. Deze staat goed op de ProCabin van Mercedes-Benz, vinden wij. Ondanks het moderne uiterlijk van deze cabine is dit gewoon een 1851 LS, dus met een dieselmotor.

Verkooijen Transport koos duidelijk voor comfort. Er zijn veel opties aangevinkt, waaronder de grootste cabine die Mercedes-Benz levert. De Gigaspace oogt nog altijd indrukwekkend groot. Bij Louwman Gilze-Rijen werden ook een lampenbeugel met verstralers en witte zwaailampen gemonteerd. Op het dak kreeg de Actros L een set luchthoorns en vijf toplichten. De trekker is voorzien van Alcoa Dura Bright velgen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-08-2026
BIGtruck Pflaum Pink-E 4 (960 x 640)

De duizendste is roze

De felroze eActros 600 van Pflaum Logistik vraagt aandacht voor vrouwen in de transportsector
Nieuws
30-07-2026
Karin Radstrom-1400

Mercedes-Benz: aanval van Chinese trucks verwacht

Karin Rådström, CEO van Mercedes-Benz, verwacht binnenkort veel concurrentie uit China
Nieuws
22-06-2026
BIGtruck Argos 2 (960 x 720)

Bij Argos Packaging heeft de Actros gewoon een grille

De twee nieuwe Actros trekkers van Argos Packaging kregen hun grille terug
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.