Alleen de grootste Volvo goed genoeg voor G.J. Blom

Nieuws
11-09-2025 | Door Maarten van der Westen

Nieuwe techniek betekent nieuwe mogelijkheden. Dat besefte G.J. Blom uit Bodegraven ook toen hij zijn nieuwe Volvo FH XXL Aero bestelde. Groter kun je ze bij Volvo niet krijgen.

De nieuwe Volvo van G.J. Blom uit Bodegraven is een absolute blikvanger. De 6x2 trekker is dankzij het Aero-neusje niet alleen aan de voorkant langer. Blom koos daarbij de XXL-cabine voor extra ruimte in het interieur. Onder de cabine ligt een 500 pk sterke turbo compound-dieselmotor. De voorloopas is elektro-hydraulisch gestuurd voor extra wendbaarheid. Blom koos ook voor het camera monitoring system. Dit levert een vrachtwagen op die ondanks zijn ruime cabine in de beste VECTO-categorie valt.

De Volvo FH XXL Aero werd gespoten in ‘dark night pearl’ donkerblauw. Glasbeek Truck Spuiterij voorzag de trekker bovendien van hoogglans zwarte accenten, die de Volvo extra stoer maken. Deze passen ook goed bij de zwarte leren stoelen in het door M&M Truck Design aangepaste interieur. G.J. van Doorn Techniek en Truckopbouw voorzag de Volvo onder andere van op maat gemaakte aluminium brandstoftanks, een dicht loopvlonder, een slangenrek met logo en een speciale achterbumper.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
09-07-2026
620_2025_Van_De_Scheur_Apeldoorn-005 (960 x 640)

Elektrisch hijsen met een Volvo op diesel

De eerste elektrische Palfinger autolaadkraan van Albert van de Scheur is gemonteerd op een diesel-Volvo
Nieuws
06-07-2026
BIGtruck Traveo 2 (960 x 720)

Zonnige Volvo trekkers op weg in Zeeland

In de gele bedrijfskleuren stralen de nieuwe Volvo's van Traveo Transport je tegemoet
Nieuws
03-07-2026
Mourik Infra-botsabsorbers-010 (960 x 640)

Niet tegen deze Volvo FH Aero Electric aanrijden

Voor het eerst zet Mourik Infra een elektrische Volvo in als botsabsorber
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.