Autohulpdienst Bergnet neemt Smits kraan- en sleepbedrijf over

Nieuws
22-11-2021 | Door Tim de Jong

Bergnet neemt per 1 december 2021 Smits kraan- & sleepbedrijf over. Smits is net als Bergnet actief in auto- en vrachtwagenberging in Haarlem en  Amsterdam. Met de overname gaan de werkzaamheden, personeelsleden en het grootste deel van het wagenpark van Smits over naar Bergnet.

"Doordat de verzorgingsgebieden van beide bedrijven elkaar deels overlappen, verwacht Bergnet de bezettingsgraad van de bergingsvoertuigen te kunnen verhogen en aanrijtijden nog verder te verkorten," aldus Sander Vlaar, directeur-eigenaar van Bergnet.

Drukker verkeer

De voornaamste werkzaamheden van Smits zijn het bergen van personenauto's en vrachtwagens op het hoofdwegennet (autosnelwegen) rond Amsterdam en Haarlem. Bergnet verwacht voor de toekomst een substantiële toename van het verkeer op de autosnelwegen waardoor deze overname goed past in de groeistrategie van Bergnet, schrijft het bedrijf.

Aan de bergingswerkzaamheden op de Nederlandse snelwegen worden door wegbeheerder Rijkswaterstaat, in het belang van doorstroom en veiligheid, hoge eisen gesteld. Omdat de regie van berging en pechverplaatsing rond Amsterdam na de overname in één hand komt, verwacht Bergnet nog beter bij te kunnen dragen aan de veiligheid en doorstroming op de snelwegen.
 
Autohulpdienst Bergnet is opgericht in 2002 door Nicole en Sander Vlaar en is sindsdien uitgegroeid tot een van de grotere autobergingsbedrijven van Nederland. Vanuit vestigingen in Amsterdam, Amersfoort, Lelystad, Almere, Blaricum en Haarlem verricht Bergnet 24/7 autoberging-, pechhulp- en transport werkzaamheden voor vracht- en personenauto's. Na de overname heeft Bergnet heeft ca.110 medewerkers in dienst en een vloot van 80 bergingsvoertuigen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-05-2025
TiN1 (960 x 720)

Geslaagde bijeenkomst Transport in Nood

Zelfs als je alles goed doet, krijg je als transporteur nog steeds boetes, zo bleek tijdens de bijeenkomst van…
Nieuws
18-05-2025
DAF XF Jubileum truck (12)

Jubileum DAF XF van 50 jarig Verspui Trucks

Verspui Trucks bouwde de DAF op in klassieke kleuren en met een oldskool look.
Nieuws
18-05-2025
Iris Pelle-2-1400

Iris rijdt dubbelbemand met Joep

Iris Pelle rijdt dubbelbemand met haar hondje Joep. Dat doen ze met een Scania R450 Topline. Een truck die al ruim 1,2…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.