Bemmel Container Service haakt aan met Scania V8

Nieuws
05-03-2025 | Door Maarten van der Westen

Jarenlang gebruikte Bemmel Container Service vrachtwagens met een kabelsysteem voor zijn containers. Nu heeft het bedrijf een Scania V8 met een haakarmsysteem in gebruik genomen.

Chauffeur Gerrit mag met een strak span onderweg: zowel de Scania bakwagen als de aanhanger van GS Meppel zijn nieuw. Bemmel Container Service, met vestigingen in Harmelen en Montfoort, besloot te investeren in een combinatie met een haakarmsysteem, dat geleverd werd door VDL. Een flinke verandering ten opzichte van de kabelsystemen die het bedrijf jarenlang gebruikte voor het op- en afzetten van containers.

De vrachtwagen zelf mag er ook zijn. De chauffeur wordt verwend met een Scania R530 met een V8 onder de cabine. De Scania is uitgevoerd in de stoere XT-uitvoering. Hierdoor is de auto voorzien van een extra stevige voorbumper, roosters voor de koplampen en aangepast spiegels. De cabine werd voorzien van de bedrijfskleuren: oranje met een zwart-witte striping. En zo komt er weer een mooie nieuwe combinatie op de weg.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-12-2024
Bree3 (960 x 720)

Scania V8 haakarmwagen voor Van Bree

Een V8, een mooi interieur en een haakarmsysteem, wat wil je nog meer?
Nieuws
04-12-2024
Strock1 (960 x 720)

Gifgroene V8 containertruck voor Strockmeijer

Misschien heb je geen V8 nodig voor een portaaltruck, maar het is wel leuk.
Nieuws
04-10-2024
Halek1 (960 x 720)

Scania V8 voor Halek Oudewater

De zwarte Scania V8 kwam er na een reünie
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.