Nieuws
26-06-2018 | Door Iep van der Meer

Berthon Johnsson, eigenaar van het Zweedse verpakkingsbedrijf All-Emballage heeft voor zijn nieuwe Scania wederom gekozen voor MW Designs in Schijndel. De nieuwe bakwagen is wat minder exotisch uitgevoerd dan de Vikings en Berthons Hotrod, maar in al zijn eenvoud is het wel weer een bijzonder fraaie Scania geworden.

De spierwitte Scania S- serie bakwagen vormt de ondergrond voor een stijlvol zwart-wit tafereel met bloemen en een fraaie dames met veren, een adelaar en een hele fraaie wolf. Hiermee is op een hele subtiele wijze iets bijzonders gemaakt van een op zich vrij standaard bakwagen. 

Het blijft opvallend hoeveel Zweedse klanten speciaal naar Nederland komen voor het spuitwerk van MW Designs. Het vakwerk van Marcel en Willeke is internationaal bekend en wint keer op keer de grote prijzen op truckshows. Foto's: MW Designs

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
21-09-2026
Scania Dynamic 1 (960 x 640)

Waarom de nieuwe Scania niet Streamline heet

Scania-ontwerper Mårten Bergström legt ons uit waarom Scania de naam Dynamic koos, en niet Streamline
Nieuws
17-09-2026
r-vos-press-01 (960 x 540)

Bij R. Vos houdt Scania de chauffeurs en de boekhouders blij

Bij R. Vos Transporten kijken ze niet alleen naar de kosten van een vrachtwagen, maar ook…
Nieuws
10-09-2026
BIGtruck Bouwman 2 (960 x 720)

Bouwman kan nog een keer knallen

De Scania S770 V8 is de laatste vrachtwagen voor Johnny Bouwman
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.