Beter goed gejat dan slecht bedacht

Nieuws
07-01-2024 | Door Iep van der Meer

Beter goed gejat dan slecht bedacht zal het Deense Gleerup gedacht hebben toen ze kleuren moesten bedenken voor de nieuwe Iveco S-Way. De 490 pk sterke Iveco lijkt namelijk sprekend op de Iveco van Weeda.

De kleuren en de biezen op de Deense truck lijken direct overgenomen te zijn van de Weeda auto, inclusief de 'haken' aan de zijkanten op het dak en de bies op de voorbumper. Ook de kleuren van de grille, de lichtbak, de zonneklep en de zijskirts zijn wel heel erg geïnspireerd op de Weeda truck. Wat ontbreekt is het fraaie special paintwerk van MWDesigns wat de Weeda truck siert. 

Of het mogelijk is om een truck ontwerp te beschermen weten we niet, maar dit getuigt van weinig creativiteit van de Denen, en heel netjes is het ook niet. Op de foto's zie je de Deense Iveco en één keer de Weeda S-Way ter vergelijking.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
24-05-2025
Vuik1 (960 x 1280)

Nieuwe Scania van Vuik slaat zijn vleugels uit

De nieuwe Scania van Vuik Logistics is bijzonder opgebouwd. Hij doet ons denken aan Svempas.
Nieuws
24-05-2025
Bac1 (960 x 539)

Nieuwe bakwagen van Bac Verhuur

De DAF XD van Bac Verhuur is netjes opgebouwd voor zijn speciale taak.
Nieuws
23-05-2025
f8940211-20b6-4270-9295-c4a57377d4ce

Superdik Papendal in volle gang!

Superdik in Papendal bij Arnhem is in volle gang. Wij maakten vanmiddag deze plaatjes tijdens de opbouw maar inmiddels…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.