Beter goed gejat dan slecht bedacht

Nieuws
07-01-2024 | Door Iep van der Meer

Beter goed gejat dan slecht bedacht zal het Deense Gleerup gedacht hebben toen ze kleuren moesten bedenken voor de nieuwe Iveco S-Way. De 490 pk sterke Iveco lijkt namelijk sprekend op de Iveco van Weeda.

De kleuren en de biezen op de Deense truck lijken direct overgenomen te zijn van de Weeda auto, inclusief de 'haken' aan de zijkanten op het dak en de bies op de voorbumper. Ook de kleuren van de grille, de lichtbak, de zonneklep en de zijskirts zijn wel heel erg geïnspireerd op de Weeda truck. Wat ontbreekt is het fraaie special paintwerk van MWDesigns wat de Weeda truck siert. 

Of het mogelijk is om een truck ontwerp te beschermen weten we niet, maar dit getuigt van weinig creativiteit van de Denen, en heel netjes is het ook niet. Op de foto's zie je de Deense Iveco en één keer de Weeda S-Way ter vergelijking.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
12-06-2025
2c8be9cb-18f3-4cea-adb8-14ee67abfe65

Eerste dag TKD in Sint Oedenrode

Vandaag was de eerste dag van de TKD, Nederlands grootste beurs voor grondverzetmachines en bouwtransport.
Nieuws
12-06-2025
Jensen1 (960 x 640)

Eerste Deense Scania S770 Longliner voor J. Jensen

J. Jensen Transport wilde iets bijzonders. Dat is gelukt met deze Scania 770S Longline met Hollywood…
Nieuws
11-06-2025
DAF XG+ Luca Di Marco (2)

DAF XG+ voor Luca Di Marco

De DAF XG+ werd opgebouwd door Vlastuin Truckopbouw en het resultaat mag gezien worden!
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.