BIGtruck op bezoek bij de Arendshorst

Nieuws
06-11-2024 | Door Iep van der Meer

De Arendshorst in Bennekom is een waar eldorado voor Scania liefhebbers. Henk Ploeg ging er een kijkje nemen voor BIGtruck en hij trof daar heel veel moois aan. Scania 3- series, torpedo's en zelfs de nieuwe Tuft torpedo.

Dirk van Wolfswinkel is de drijvende kracht achter ‘De Arendshorst’. Het begon ooit als hobby naast het hovenierswerk, maar momenteel wordt er elke dag met vier man gewerkt in de werkplaats in Bennekom. “Als je naam opbouwt in dit wereldje, weet men je te vinden. Als je net werk aflevert, en je lijntjes kent, kun je net iets extra’s voor een klant betekenen. Veel van onze klanten rijden alleen bij mooi weer een toerrit en spreken daar andere liefhebbers, dus hoeven wij niet aan klantenwerving te doen.” 

Wat opvalt, als we de collectie gerestaureerde en ongerestaureerde trucks bekijken, is dat er allemaal originele kentekens uit de jaren ‘90 opzitten. “Daarmee willen we ons onderscheiden", zo vertelt Dirk. “Veel auto’s hebben een verhaal. Zo staat de eerst geleverde Scania V8 torpedo van Nederland bij ons in de schuur, wachtend op restauratie.” Je leest het hele verhaal hier!

Klik hier voor het hele verhaal!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
28-05-2026
700707948_1401252855369745_7737260610432594401_n

Scania naar het Kipper Event op Strand Nulde

Op vijf- en zes juni wordt op 'Veluwe aan Zee', beter bekend als Strand Nulde het Kipper Event 2026 georganiseerd.…
Nieuws
26-05-2026
Walet_Scania_pers2026_1

Zes Vecto 3 Scania's voor L. Walet

L. Walet zet zes nieuwe Scania Super Vecto klasse drie trucks in met het oog op de kilometerheffing.
Nieuws
19-05-2026
BIGtruck One Truckstyling (2)

Logistic Partner Scania met opvallend interieur

Logistic Partner Europe heeft vier opvallende nieuwe Scania trucks op de weg gezet. Aan de buitenkant lijken…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.