Nieuws
17-02-2017 | Door Tim de Jong

Bouwman Groep uit Harderwijk gaat LZV inzetten om aan de vragen van klanten te kunnen blijven voldoen. Het bedrijf heeft het installeren van koel- en vriesmeubelen als hoofdactiviteit.

Bouwman heeft een eigen wagenpark dat bestaat uit diverse voertuigtypen. Vanwege de toegenomen hoeveelheden en lading, in combinatie met de grootte van vestigingen van klanten, wil Bouwman nu twee LZV gaan inzetten voor diverse werkzaamheden.

''Regelmatig komt het voor dat we met drie combinaties naar een klant moeten. Zetten we een LZV in, dan zijn we flexibeler en we sparen een trekkende eenheid uit'', aldus Bouwman. Een kenmerk van de lading is dat die nooit zwaar is. Om die reden rijdt Bouwman met volumineuze opbouwen en chassis die op lage banden staan.

Meer over de nieuwe combinatie lees je op ">Trailertotaal.nl 

Meer trailer-nieuws op TrailerTotaal.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
21-09-2026
Scania Dynamic 1 (960 x 640)

Waarom de nieuwe Scania niet Streamline heet

Scania-ontwerper Mårten Bergström legt ons uit waarom Scania de naam Dynamic koos, en niet Streamline
Nieuws
17-09-2026
r-vos-press-01 (960 x 540)

Bij R. Vos houdt Scania de chauffeurs en de boekhouders blij

Bij R. Vos Transporten kijken ze niet alleen naar de kosten van een vrachtwagen, maar ook…
Nieuws
10-09-2026
BIGtruck Bouwman 2 (960 x 720)

Bouwman kan nog een keer knallen

De Scania S770 V8 is de laatste vrachtwagen voor Johnny Bouwman
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.