Convoi-UTS neemt mede verhuizer Deudekom over

Nieuws
17-04-2024 | Door Maarten van der Westen

De overnames slaan ook de verhuisbranche niet over: logistiek dienstverlener Deudekom uit Amsterdam wordt overgenomen door Convoi-UTS, onderdeel van Convoi Group. Beide bedrijven zijn actief in projectverhuizingen en industriële projecten.

Deudekom is een familiebedrijf met een rijke historie. Er kon echter geen opvolger worden gevonden. Eigenaar Jan van Deudekom is dan ook blij met de overname voor Convoi-UTS. “Voor mij heeft de continuïteit van het bedrijf altijd op nummer één gestaan. Het bedrijf bestaat inmiddels 150 jaar; ik ben de vijfde generatie die er aan het roer staat. Aangezien zich binnen de familie geen bedrijfsopvolger meer aandiende, is het tijd voor een nieuwe stap. Ik ben ervan overtuigd dat onze bedrijfsfilosofie en de toekomst van onze zeer betrokken medewerkers bij Convoi is gewaarborgd.”

Met de overname verkrijgt Convoi-UTS een sterke positie in Amsterdam. “Deudekom is een koploper in Amsterdam met een indrukwekkend klantenbestand”, zegt Jean Spronken, managing director bij Convoi-UTS. “Vorig jaar nam Convoi al meerdere UTS bedrijven over; nu deze activiteiten worden samengevoegd kunnen we onze klanten nog beter bedienen. Met de overname van Deudekom verwelkomen we ook nog eens een sterke groep professionele medewerkers met veel ervaring in de lokale markt. Het zal niemand verbazen dat Convoi de ambitie heeft om de beste en meest toonaangevende projectverhuizer in de regio Amsterdam te worden.”

Beide bedrijven zetten al vol in op transport met elektrische voertuigen, iets wat vanaf 2025 verplicht is. Deudekom beschikt bovendien over een logistieke hub aan de rand van de stad, waar leveringen gebundeld worden. Na de overname is Convoi-UTS koploper op het gebied van zero emissie logistieke en verhuisdiensten.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
01-07-2026
Vd Windt (960 x 640)

Gebr van der Windt overgenomen door DLG

Met de overname van Gebr van der Windt gaat er veel kennis over containertransport naar DLG
Nieuws
30-06-2026
UTS Hersevoort_Scania _1 (960 x 640)

UTS Hersevoort verhuist met een elektrische Scania

Het bereik van de elektrische Scania valt UTS Hersevoort enorm mee, maar de reactie van de chauffeurs…
Nieuws
25-06-2026
foto bigtruck 2

Bolt Boottransport overgenomen door BCF Mobiliteit Heerenveen

Na bijna zestig jaar gecombineerd vakmanschap op de weg en op de werf, is de transporttak…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.