DAF-LZV voor lege (bier)blikjes

Nieuws
02-03-2016 | Door Tim de Jong

De nieuwe DAF XF 460 FT van V.O.F. van de Camp in Nuland biedt het gigantische laadvolume van 160 kuub. DAF-dealer Allers Bedrijfswagens uit Oss heeft de LZV-combinatie van 25,25 meter onlangs geleverd. De trekker heeft een Low Deck-chassis. Met deze bijzonder volumineuze combinatie rijdt Van de Camp voor Cargo Service Europe in Oss. De lading bestaat uit lege bier- en frisdrankblikjes.

‘Het zijn nieuwe blikjes die nog afgevuld moeten worden. Het gewicht is heel gering. Maximale volume is dan super. Zo kun je voertuigbewegingen beperken en daarmee dus ook de kosten’, aldus Jos van de Camp. De laadruimte is onvoorstelbaar omvangrijk en dat besef je pas als je achterin de DAF LZV-combinatie staat. Omgerekend gaat het om 150.000 liter inhoud: evenveel als er in een  zwembad van 15 bij 5 meter en 2 meter diep gaat.

De onlangs door DAF-dealer Allers Bedrijfswagens in Oss geleverde nieuwe DAF XF 460 FT met Super Cab is een fraaie combinatie van een trekker met oplegger en daarachter een middenas-aanhanger. De nodige binnenlandse kilometers staan al op de teller. ‘Naar volle tevredenheid ja’, stelt Van de Camp zonder aarzelen. ‘We rijden al 14 jaar DAF en dat blijft zo. De kwaliteit en de betrouwbaarheid zijn super. We willen niet anders.’

V.O.F. van de Camp heeft een aantal charters volledig ingezet voor Cargo Service Europe in Oss. Dit bedrijf is een innovatieve speler op het gebied van transport en logistiek,  gespecialiseerd in ‘full truck load’-wegtransport door heel Europa. Het wagenpark bestaat uit  volumecombinaties en trekkers met megatrailers.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-10-2026
BIGtruck Rosendaal 3

Rosendaal Transport zet DAF XG in voor LZV

De nieuwe rode DAF XG trekkers van Rosendaal Transport kun je tegenkomen als LZV
Nieuws
01-10-2026
Arla-Foods-improves-its-transport-with-DAF-XD-Electric-03 (960 x 640)

Nog eens vier DAF XD Electric bakwagens voor Arla

De eerder aangeschafte DAF XD Electric bakwagens doen het zo goed bij Arla, dat het bedrijf er nog eens…
Nieuws
23-09-2026
DAF Museum 1 (960 x 640)

‘Hart voor DAF Dagen’ in het DAF Museum

Op 3 en 4 oktober kunnen DAF-liefhebbers hun hart weer ophalen tijdens de Hart voor DAF Dagen bij het DAF Museum…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.