Nieuws
11-02-2020 | Door Iep van der Meer

De PAX Groep heeft twee nieuwe DAF trucks in bedrijf genomen. Het gaat om een XF480FAN motorwagen en een XF480FTS, beide voorzien van een zware Palfinger autolaadkraan. Beide DAF trucks zijn voorzien van de ruime Space Cab.

De bakwagen heeft een stuurbare naloop-as en een open laadbak met 7 meter laadruimte. De laadbak is uitgerust met sjorogen en verbreedbare twistlocks, zo kan de ruimte optimaal benut worden voor de opbergkisten. Verder is de nieuwste telg uit het wagenpark uitgerust met een krachtige MX-13 motor, standairco en een autolaadkraan: de Palfinger PK-53002-SH. 

De 6x2 kraantrekker met is uitgerust de eindeloos zwenkende Palfinger PK63002-EH. Deze lichte en compacte kraan zorgt voor een substantiële verhoging van de hefcapaciteit en berekent de stabiliteit zo dicht als mogelijk naar de werkelijke stabiliteitssituatie, ook in krappe ruimtes.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
02-09-2026
BIGtruck Vd Sluis 3 (960 x 811)

Deze DAF is bij de kozijnen af

Deze kraanwagen is pas de tweede DAF NG in de vloot van Van der Sluis uit Staphorst
Nieuws
31-08-2026
BIGtruck KB 4 (960 x 720)

Frisse start met twee DAF trekkers

K&B Agro Logistiek kan goed van start met twee DAF trekkers met Kraker trailers
Nieuws
28-08-2026
BIGtruck TB A-Team 2 (960 x 960)

TB houdt ervan als een plan samenkomt

Als je een probleem hebt, als niemand je kan helpen en als je ze kunt vinden...
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.