Nieuws
11-04-2021 | Door Iep van der Meer

Jeffrey De Witte heeft begin deze maand zijn nieuwe DAF XF480 Super Space Cab in gebruik genomen. De trekker is bijzonder compleet uitgerust en is geheel naar Jeffrey zijn eigen ontwerp gespoten en beleterd.

De witte DAF XF is rondom de ramen zwart gespoten, een soort eyeliner dus, en dat staat zo'n DAF erg goed. De grille is volledig zwart, inclusief de standaard zilvergrijze plaat met de merknaam. Dat geeft zo'n DAF een heel ander gezicht en dat misstaat zeker niet.

Achter de voorruit het originele TIA Cowboy Club lichtbakje, een accessoire dat je kunt kopen bij BIGtruckshop A67 of online via ">deze link! BIGtruck is de officiƫle merchandise partner voor TIA!

Verder is de truck voorzien van standairco, een indrukwekkende set van vier luchthoorns op het dak en de nodige extra verlichting. Een setje spatlappen onder de voorbumper maken het af. Jeffrey bewijst met deze uitvoering dat je met heel ingetogen en doordachte reclame en striping toch een hele mooie auto van zo'n DAF kunt maken. De truck werd afgeleverd door Verspui Trucks.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-08-2026
08-TT1 schuin voor zand (960 x 640)

De mooiste DAF klassiekers van LEGO

Nanko Klein Paste bouwde de mooiste klassieke vrachtwagens van LEGO, waaronder de DAF 95 TwinTurbo X1
Nieuws
20-07-2026
BIGtruck Mobi 4 (960 x 720)

Mooi roze is niet lelijk

Deze DAF van MobiGroep is niet volgehangen met accessoires, maar valt toch enorm op
Nieuws
20-07-2026
1-DAF-XD-270E-FA-Meeuwenoord (960 x 540)

Meeuwenoord kiest voor elektrische DAF portaalwagen

De DAF XD Electric van Meeuwenoord Recycling gaat regelmatig op pad met een aanhanger
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coƶperatief U.A.