De nieuwe Scania: BIGtruck reed hem al!

Nieuws
01-09-2016 | Door Iep van der Meer

De redactie van BIGtruck reist wat af. Voor de tweede keer in een week waren we in Zweden voor de nieuwe Scania. Deze keer om er zelf de eerste kilometers mee te mogen rijden!

Scania had een prachtige line-up neegezet voor ons met allerlei modellen varierend tussen de R410 met standaard dak tot en met de meest indrukwekkende lange combinaties met R- en S- cabines en motoren tot 730 pk! Wij maakten een leuke reportage en onze bevindingen lees je binnenkort in BIGtruck online magazine. BIGtruck is sneller, beter geïnformeerd en gratis!

Hier alvast een voorproefje en een aardig filmpje wat we schoten. Let in dit filmpje even op de S- cabine met het standaard dak. Persoonlijk vinden wij dat een hele stoere uitvoering van de nieuwe Scania.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
08-10-2026
BIGtruck Verbeeten 2

Verbeeten Transport kiest voor Scania 660S V8

Vanaf het begin heeft Verbeeten Transport een voorliefde voor de Scania S-cabine, liefst gecombineerd met…
Nieuws
01-10-2026
BIGtruck Hofman 3 (960 x 720)

Deze Scania kraanwagen is niet gek

De Scania R590 kraanwagen van Hofman Compactkraan Verhuur kan als bakwagen en als trekker aan de slag
Nieuws
29-09-2026
Scania Becatrans_2 (960 x 640)

Negen Scania trekkers voor Becatrans

De nieuwe Scania trekkers van Becatrans zijn R- en S-cabines met en zonder V8
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.