Nieuws
16-09-2016 | Door Iep van der Meer

De Rover Transport uit Hardinxveld-Giessendam heeft een nieuwe Iveco Stralis Hi-Way 560 in gebruik genomen. De rode Iveco ziet er strak uit in zijn rode kleur, en we kunnen dan ook rustig spreken van 'De rode rover.'

Was daar niet ooit een beroemd lied over geschreven? The red rover? Maar terzake, de nieuwe Iveco van De Rover is door dealer Schouten keurig opgebouwd met onder meer een volledige traanplaatvlonder, alcoa wielen, gespoten wielnaven en brandstoftanks met in totaal 1260 liter inhoud! Verder is er achter de cabine een slangenrek aangebracht en zijn er verstralers gemonteerd op een keurige beugel.

Aan comfort ook geen gebrek in de nieuwe Stralis van De Rover Transport. De Hi-Way cabine is onder andere voorzien van lederen bekleding met stoelverwarming, standairco, Iveconnect multimediasysteem met navigatie, highcomfort bed. 

Op de BedrijfsautoRAI van 2015 begon familie De Rover met de oriëntatie naar de opvolger van de Iveco Stralis die het bedrijf bezat. Na het testen van verschillende demonstratievoertuigen van verschillende merken werden er twee verschillende voertuigen tegen elkaar afgewogen. Omdat De Rover Transport veel met zware containers rijdt, gaf trekkracht de doorslag en viel de keuze opnieuw voor Iveco. 

De FPT Cursor 13 motor levert 560 pk en een koppel 2500 Nm, en dat alles zonder EGR. Dat leidt tot lage onderhoudsintervallen en een gunstig brandstofverbruik. De trekker wordt ingezet voor het transport van containers.

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
10-04-2025
MAGPIE2 (960 x 902)

Demonstratie autonome DAF op de Maasvlakte

De elektrische en autonoom rijdende DAF reed zelf naar een laadpaal, die automatisch aankoppelde.
Nieuws
10-04-2025
M1_22345_RT2 (960 x 640)

Mack toont nieuwste topmodel: Pioneer

Volgens Mack is de nieuwe Pioneer de meest zuinige vrachtwagen ter wereld.
Nieuws
10-04-2025
Samsara (960 x 720)

79% chauffeurs ervaart bijna-ongeluk door afleiding

Veel chauffeurs raken afgeleid door hun telefoon en krijgen hierdoor bijna een ongeluk, blijkt uit…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.