Nieuws
09-10-2024 | Door Iep van der Meer

Roubos&Roubos rijdt met bloemen naar Denemarken en dat doen ze met een wel heel bijzondere DAF XG+. Dat wil zeggen, het interieur is bijzonder. In de grote DAF cabine werd door Pennings Interieurs namelijk een Deens kroeg interieur gebouwd, compleet met een Chesterfield bank én een extra bed!

In de cabine is het woord 'Smogkroen' te lezen, wat zoveel betekent als 'goedkope bar'. Dat uit zich in een wel heel bijzondere inrichting van het interieur. Met een groene 'Chesterfield' bank, Perzische tapijtjes op het dashboard en op de vloer en met veel houtwerk, bruine bekleding en zelfs glas- in lood raampjes ziet het er gezellig uit in de DAF. 

Vier persoons cabine

De bemanning bestaat uit drie personen maar de truck heeft vier goedgekeurde zitplaatsen met gordels in de slaapcabine. Er mogen dus gewoon vier personen aan boord. Om er voor te zorgen dat de driekoppige bemanning kan slapen is er creatief gebruik gemaakt van de ruimte in de grootste DAF cabine. De bank laat zich eenvoudig ombouwen tot bed, en er is het standaard bovenbed. Onder dat bovenbed is een lade gemaakt waarin een extra matras zit. Die matras is zodanig gevormd dat hij op de stoelen kan, met een inkeping voor het dashboard. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
06-05-2026
BIGtruck Kievit DAF 1 (960 x 720)

Felgroene DAF voor Kievit Transport

Net als de rest van de vloot is de nieuwe DAF XF van Kievit Transport felgroen
Nieuws
06-05-2026
01-DAF-starts-production-of-XG-Electric-and-XGplus-Electric (960 x 636)

Productie elektrische DAF XG en XG+ gestart

De eerste DAF XG+ Electric is voor Hellmold & Plank uit Duitsland
Nieuws
05-05-2026
BIGtruck Suijdam DAF 3 (960 x 720)

Dikke DAF als verjaardagscadeau

De drie zoons regelde een DAF XG+ als cadeau voor vader Theo van Suijdam
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.