Deense Purple Rain Scania R650

Nieuws
14-11-2019 | Door Iep van der Meer

Spuiterij Mosegaards in het Deense Bramming  heeft een nieuwe Scania R650 Highline 6x2 trekker gespoten in opdracht van Michael Frank Thorsen, uit Holstebro. De truck is in fraaie paarse tinten uitgevoerd en heeft ‘Purple Rain’ van Prince als thema.

De Scania ziet er bijzonder geslaagd uit in de paarse kleurstelling met een soort tribal- achtige motieven er op. Op zich doet de truck een beetje denken aan de Volvo van onze vriend Harry van Dalen maar qua kleuren kon het gewoon niet anders met dit thema. Zoals gezegd is het spuitwerk gedaan door Mosegaards Autolakering maar voor de special paint details werd de Brit Ray Hill ingeschakeld. Het resultaat is in één woord schitterend. De Scania werd geleverd door Stiholt.

Overigens is het opvallend dat er ook hier weer gekozen is voor een R-serie cabine. We zien steeds vaker dat hele ‘dikke’ Scania’s voorzien zijn van deze, wat lagere cabine variant. Soms zelfs met een laag dak zoals de ‘Oldskool’ Scania van WP. De Koning laat zien.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
08-10-2026
BIGtruck Verbeeten 2

Verbeeten Transport kiest voor Scania 660S V8

Vanaf het begin heeft Verbeeten Transport een voorliefde voor de Scania S-cabine, liefst gecombineerd met…
Nieuws
01-10-2026
BIGtruck Hofman 3 (960 x 720)

Deze Scania kraanwagen is niet gek

De Scania R590 kraanwagen van Hofman Compactkraan Verhuur kan als bakwagen en als trekker aan de slag
Nieuws
29-09-2026
Scania Becatrans_2 (960 x 640)

Negen Scania trekkers voor Becatrans

De nieuwe Scania trekkers van Becatrans zijn R- en S-cabines met en zonder V8
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.