Regelmatig komen containers per schip aan op de ene terminal en moeten ze vertrekken van een andere. Het overrijden van containers, of shunten, is dan ook niets vreemds in de Rotterdamse haven. DM Transport doet dit werk veel en zet hiervoor nu een Volvo FH Electric in, de eerste elektrische vrachtwagen van het bedrijf.
De Volvo is het resultaat van een samenwerking tussen terminal Kramer en rederij ONE. Samen proberen deze bedrijven de uitstoot van het overrijden zoveel mogelijk te beperken. Om die reden rijden de andere vrachtwagens van DM Transport al op HVO100. Een elektrische vrachtwagen was de logische volgende stap. Het transportbedrijf zet de Volvo in voor het omrijden van containers vanaf de Kramer-terminal.
De Volvo is gewrapt in de roze kleur van ONE. “We zijn er trots op dat de vrachtwagens de kenmerkende kleur van ONE draagt”, stelt Max van Stek, managing director van DM Transport. “Het staat voor een waardevolle relatie met onze klant, terwijl de vrachtwagen op de weg onze toewijding aan een duurzamer transport laat zien.”






