Nieuws
01-08-2025 | Door Maarten van der Westen

Bloemen naar Scandinavië brengen, dat kan geheel in stijl. Schouwstra Transport uit  Den Burg op Texel zet een bijzondere DAF in, die de naam The Dragonborn draagt.

Schouwstra Transport staat al bekend om zijn mooie vrachtwagens en de nieuwste aanwinst is hier geen uitzondering op. Sterker nog, de DAF XG doet er nog een schepje bovenop. De witte DAF is door Truckspuiterij Bronk in de kenmerkende bedrijfskleuren gespoten, waarbij de Nederlandse vlag overgaat in de Zweedse. Uiteraard kreeg de DAF ook een bullbar, die strak afsteekt tegen de zwarte grille.

Hier houdt het echter niet op. Zo kreeg de DAF een heuse side-pipe. Van Kessel Truckstyling nam de trekker goed onderhanden, onder andere met onderdelen van Solarguard. Achter op de cabine verscheen het portret van een indrukwekkende Viking. De DAF kreeg de naam The Dragonborn mee.

Het geheel is een mooi afgewerkte DAF die één geheel vormt. Ingetogen maar indrukwekkend genoeg om de harten van menig liefhebber sneller te laten kloppen. En dat deed hij dan ook, op de stand van DAF op het Truckstar Festival. Binnenkort gaat The Dragonborn van Schouwstra Transport aan het werk om bloemen naar Scandinavië te brengen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
11-05-2026
BIGtruck DAF JB Trading 3 (960 x 640)

Uitzonderlijke DAF voor uitzonderlijk vervoer

Vlastuin Truckopbouw maakte van de nieuwe DAF XG+ van JB Trading iets bijzonders
Nieuws
06-05-2026
BIGtruck Kievit DAF 1 (960 x 720)

Felgroene DAF voor Kievit Transport

Net als de rest van de vloot is de nieuwe DAF XF van Kievit Transport felgroen
Nieuws
06-05-2026
01-DAF-starts-production-of-XG-Electric-and-XGplus-Electric (960 x 636)

Productie elektrische DAF XG en XG+ gestart

De eerste DAF XG+ Electric is voor Hellmold & Plank uit Duitsland
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.