Dynamisch lessen in de nieuwe DAF van Rijschool Vermeer

Nieuws
10-02-2026 | Door Maarten van der Westen

Jong en dynamisch, zo omschrijft Rijschool Vermeer zichzelf. Voor rijbewijs C en C-E beschikt de rijschool nu over een nieuwe DAF leswagen.

Rijschool Vermeer uit Bunschoten geeft rijles in alle categorieƫn, van bromfiets tot grote vrachtwagen. Voor het grote werk heeft het bedrijf een nieuwe DAF leswagen aangeschaft. Deze gaat samen met de al aanwezige Volvo FH kandidaten in de omgeving van Amersfoort helpen aan een groot rijbewijs. De nieuwe bakwagen kan ook met een aanhangwagen op pad voor het lessen voor C-E.

Bakker Bedrijfswagens leverde de nieuwe leswagen aan Rijschool Vermeer. Het betreft een DAF XG 450 FA. De vrachtwagen is door AVL Truckschade, Spuiterij en Carrosserie voorzien van opvallende strepen. Het uiterlijk van een leswagen wordt steeds belangrijker om kandidaten te trekken. Het bed in de DAF is door Estepe aangepast naar twee zitplaatsen. Nu is de nieuwe aanwinst van Rijschool Vermeer helemaal gereed om die broodnodige nieuwe chauffeurs op te leiden.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
10-07-2026
BIGtruck The Wizard 1 (960 x 640)

The Wizard is de nieuwe DAF van Bakker Bedrijfswagens

Bakker Bedrijfswagens biedt The Wizard voor klanten die een bijzondere DAF willen
Nieuws
10-07-2026
BIGtruck MT DAF 2 (960 x 720)

MT Hengelo ontspannen het weekend in met DAF

In de nieuwe DAF XG van MT Hengelo is het prima vertoeven, lijkt ons
Nieuws
08-07-2026
BIGtruck Cornelissen DAF 1 (960 x 540)

Cornelissen Groep elektrificeert verder

Met de toevoeging van vijftien nieuwe DAF XD Electric trekkers verduurzaamt Cornelissen Groep nog meer
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coƶperatief U.A.