Echt Westlandse Volvo motorwagens voor BosDaalen

Nieuws
20-06-2024 | Door Maarten van der Westen

Een echt Westlands feestje, zo kun je de nieuwe Volvo’s van BosDaalen wel noemen. De eerste van zes exemplaren is onlangs afgeleverd.

Het is voor het eerst sinds 2021 dat BosDaalen weer een nieuwe Volvo in ontvangst neemt. Het bedrijf is erg trouw aan het Zweedse merk. De zes nieuwe motorwagens zijn FH-modellen voorzien van de 500 pk turbocompound motor. Ze zijn uitgerust met de Globetrotter XL cabine en voorzien van veel luxe voor de chauffeur. Naast een luchtgeveerde vooras is elke Volvo voorzien van luxe leren bekleding en adaptief grootlicht.

Bij Volvo Trucks Maasdijk zijn toplampen en extra verlichting aan de achterkant gemonteerd. Dit keer koos BosDaalen voor de standaard dieseltanks van Volvo. Eerder liet het bedrijf vierkante custom made tanks monteren. Verschillende Westlandse bedrijven zorgden ervoor dat de afgeleverde Volvo goed voor de dag komt. Zo monteerde Van Beurden uit De Lier de carrosserie, spoot Truckschade Naaldwijk de Volvo in de frisse bedrijfskleuren en komt de koelmotor van Transportkoeling Maasdijk. Op en top Westland dus, deze nieuwe Volvo.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
07-04-2026
BIGtruck Volvo Belle 3 (960 x 640)

Eerste Volvo VT5 met laag dak gaat naar België

Van Belle Erwin bestelde een Volvo torpedo met een laag dak en dat ziet er goed uit
Nieuws
03-04-2026
620_2025_P_van_Setten_Ederveen-013 (960 x 640)

P. van Setten vergelijkt diesel, LNG en elektrisch

Volgens P. van Setten Transport moet de juiste vrachtwagen ingezet worden op het juiste werk
Nieuws
01-04-2026
Volvo Trucks hydrogen-powered (1) (960 x 640)

Volvo toont vrachtwagen met waterstof-verbrandingsmotor

Volvo wil de vrachtwagen op waterstof voor 2030 op de markt hebben
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.