Nieuws
01-12-2025 | Door Maarten van der Westen

Voor het transport van containers heeft transportbedrijf Van der Most twee exemplaren van de Mercedes-Benz eActros 600 in ontvangst genomen. Deze gaan niet alleen rondjes rond de kerk rijden.

Lang moest Van der Most erop wachten: het hele proces duurde zo’n anderhalf jaar. Nu konden de sleutels van de elektrische vrachtwagens toch echt overhandigd worden. Chauffeurs Jan en Patrick zijn enthousiast over hun eActros 600. Voor Van der Most is het een grote stap naar verduurzaming van het transport. De komende tijd houden zij de resultaten van de elektrische Mercedessen goed in de gaten.

De elektrische vrachtwagens gaan namelijk niet alleen containers ophalen en wegbrengen naar de verschillende containerterminals in Rotterdam. Het is de bedoeling dat de vrachtwagens normaal worden ingezet voor transporten in de Benelux en naar Duitsland. De eActros 600 trekkers zijn gespoten in de gebruikelijke bedrijfskleuren van Van der Most en dragen alleen een aanduiding van de elektrische aandrijflijn op de zijskirts.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
25-08-2026
Vilosa Scania 1 (960 x 640)

Duurzaam telen leidt tot elektrische Scania 27P

Het telen van planten kost veel energie. De Scania 27P draagt bij Vilosa mee aan verduurzaming
Nieuws
24-08-2026
Tatra BEV 2 (960 x 581)

Dit is het nieuwste bakbeest van Tatra

Met de Tatra FORCE e-Drive 8x8 kun je werkelijk overal komen
Nieuws
21-08-2026
BIGtruck MAN DAZ 3 (960 x 633)

Nette MAN voor vies werk in Zeeland

Niets aan het uiterlijk van deze MAN van Duurzaam Afvalbeheer Zeeland verklapt dat hij volledig elektrisch is
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.