En nog een nieuwe Scania neus..

Nieuws
01-08-2016 | Door Iep van der Meer

Het is toch eigenlijk wel bijzonder hoeveel van die nieuwe Scania neuzen er gebouwd worden. Waar dit exemplaar omgebouwd is weet ik niet maar het ziet er weer gelikt uit. Net als de foto's van Tom Cunningham trouwens!

Wie had dat gedacht toen Scania stopte met de productie van de torpedo modellen. De ene na de andere omgebouwde frontstuur truck verschijnt op de weg. Wie deze truck heeft omgebouwd weet ik niet maar de cabine verlenging doet denken aan het vakwerk van Van Winkoop. 

Duidelijk is dat er veel aandacht besteed is aan deze truck. In de neus zit de nieuwe Scania grille en daarmee is dit een model wat het Zweedse merk zelf nooit gebouwd heeft. Zelf vinden wij het bijzonder geslaagd en mooi strak zo.

Foto's: ">Tom Cunningham Photograpyh

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-08-2026
Ruitenbeek_Scania_pers2026_1 (960 x 640)

Ruitenbeek blijft klein met een Scania 660S

De vloot van Ruitenbeek Transport telt slechts drie trucks, maar één daarvan is deze Scania 660S V8 kraanwagen
Nieuws
17-08-2026
BIGtruck CD Transport 1 (960 x 1280)

C&D Transport kiest brute en luxe Scania

Op de cabine van de Scania staat met trots '770 Brutal Luxury' vermeld
Nieuws
10-08-2026
Repiński_Svempa_PomorskaMissScania05-1400

Scania 560S 'Tribute to Svempa' showtruck

De bijzondere Scania 560 S die je hier ziet is een eerbetoon aan de eerder dit jaar overleden legendarische Svempa…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.