Franken Transport overgenomen door VSDV

Nieuws
07-01-2019 | Door Tim de Jong

Franken Transport uit Nieuw Bergen is een bedrijf dat onder andere rijdt voor supermarktketen Jan Linders. Daarnaast rijdt Franken ook voor Lidl en Action. Bij het bedrijf staan zo'n 170 chauffeurs op de loonlijst.

Van Straalen en de Vries uit het Noord Hollandse Zwaagdijk is een sterk groeiende, veelzijdige speler in hetzelfde segment als Franken en telt circa 550 werknemers. Afgelopen jaar nam dit bedrijf nog een nieuwe vestiging in gebruik in Amsterdam die 5000 vierkante meter groot is en dat 39 laaddocks telt. De vloot van VSDV omvat 350 trekkende eenheden en nog eens 500 trailers.  

Volgens dagblad De Limburger is het de bedoeling dat Franken onder eigen naam blijft voortbestaan. Of ook het personeelsbestand intact blijft, is nog niet duidelijk.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
01-07-2026
Vd Windt (960 x 640)

Gebr van der Windt overgenomen door DLG

Met de overname van Gebr van der Windt gaat er veel kennis over containertransport naar DLG
Nieuws
25-06-2026
foto bigtruck 2

Bolt Boottransport overgenomen door BCF Mobiliteit Heerenveen

Na bijna zestig jaar gecombineerd vakmanschap op de weg en op de werf, is de transporttak…
Nieuws
23-06-2026
St vd Brink Beekman

St vd Brink neemt Beekman Transport over

St vd Brink kondigt de volgende overname aan. Deze keer wordt Brinkman Transport uit Apeldoorn overgenomen. St…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.