Geris groeit met Scania 660S V8

Nieuws
23-04-2025 | Door Maarten van der Westen

Ooit begon Ziad Geris zelf als chauffeur. De liefde voor vrachtwagens is nooit helemaal verdwenen, blijkt uit de nieuwste toevoeging aan het wagenpark van zijn bedrijf Geris Dairy Solutons: een mooie Scania 660S V8.

Sterker nog, de nu geleverde Scania is de eerste uit een serie van twee. Oftewel, er komt er nog eentje. Geris Dairy Solutions gaat de vrachtwagens inzetten voor het transport van melkproducten, zoals kaas en boter. Binnen 48 uur kunnen zij deze producten leveren in heel Europa. Een unieke service, waar ook unieke vrachtwagens bij horen.

De Scania 660S V8 valt zeker in deze categorie. Ondanks het bordje Super op de grille ligt er toch echt een V8 onder de cabine. Scania Someren leverde hem af compleet met King of the Road pakket, Alcoa Durabright velgen en digitaal dashboard. De 4x2 trekker werd voorzien van verschillende accessoires zoals wat extra lampjes en flinke luchthoorns. De Scania oogt stoer in de zwart met blauwe kleuren, gespoten door TCD Kelpen. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
12-06-2025
2c8be9cb-18f3-4cea-adb8-14ee67abfe65

Eerste dag TKD in Sint Oedenrode

Vandaag was de eerste dag van de TKD, Nederlands grootste beurs voor grondverzetmachines en bouwtransport.
Nieuws
12-06-2025
Jensen1 (960 x 640)

Eerste Deense Scania S770 Longliner voor J. Jensen

J. Jensen Transport wilde iets bijzonders. Dat is gelukt met deze Scania 770S Longline met Hollywood…
Nieuws
11-06-2025
DAF XG+ Luca Di Marco (2)

DAF XG+ voor Luca Di Marco

De DAF XG+ werd opgebouwd door Vlastuin Truckopbouw en het resultaat mag gezien worden!
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.