Gifgroene V8 containertruck voor Strockmeijer

Nieuws
04-12-2024 | Door Maarten van der Westen

Er is niks mis met een beetje opvallen. Daar zorgt de gifgroene lak op de nieuwe Scania V8 containertruck van Strockmeijer Containerverhuur wel voor.

De containers van Strockmeijer Containerverhuur uit Alteveer waren al zwart met groen, maar de vrachtwagens waren nog rood. Daar komt nu verandering in met de nieuwe Scania 530R van het bedrijf. Niet alleen heeft de nieuwe containertruck een dikke V8 onder de cabine, maar ook gifgroene accenten. Deze maken van de Scania van het Gronings bedrijf een indrukwekkend geheel.

De Scania V8 is uitgevoerd als 4x2 met een dagcabine. Het 14-tons haakarmsysteem van Hyvalift is opgebouwd door Grobo Hydrauliek uit Sumar. Deze werkt door middel van een afstandbediening. De Scania is bovendien voorzien van een automatisch afnetsysteem, met een nettenrek achter de cabine. Tot slot zijn dubbele opbergkisten gemonteerd.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-07-2025
Opijnen1 (960 x 640)

Van Opijnen overgenomen door Thomassen

Wederom een flinke overname: Van Opijnen uit Deventer wordt overgenomen door de Thomassen Groep.
Nieuws
03-07-2025
TRATON_FamilyPortrait_CMD_4K_3zu2 (960 x 640)

Traton voegt zijn merken meer samen

Eén afdeling gaat de R&D doen voor Scania, MAN, International en Volkswagen samen.
Nieuws
03-07-2025
Elektrische DAF AB Noppert

DAF XF electric voor AB Texel / Noppert Beton

AB Texel Special Transport zet een DAF XF electric 350 in voor klant Noppert Beton in het Friese Eastermar.…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.