Groot speelgoed voor grote jongens bij Geurtsen

Nieuws
04-11-2025 | Door Maarten van der Westen

In de nieuwe vrachtwagen van Loon- en verhuurbedrijf Geurtsen staat ‘big boys, big toys’ te lezen op de achterwand. We hebben het dan ook over een nieuwe Scania 770S, die wordt ingezet voor het zwaarste werk.

Tegelijk met de nieuwe Scania is een Broshuis 2+4 dieplader in gebruik genomen. De combinatie wordt door Geurtsen ingezet voor het transport van machines en voertuigen van het grootste soort. Niet voor niets koos Geurtsen dan ook voor de 770 pk sterke V8, het topmodel van Scania. De nieuwe krachtpatser werd bij Geurtsen feestelijk in gebruik genomen.

Net als de rest van de vloot is de nieuwe Scania in diep zwart gespoten. Flinke griffioenen siert de zijkanten van de cabine. Achter de cabine is een mooie kastenwand gebouwd. Hierin zijn ook twee staande uitlaten verwerkt. Het chassis is netjes dichtgemaakt. Onder de voorbumper heeft de Scania vier bloklampen gekregen. Verder is de trekker uitgerust met extra lichthoorns, verstralers, zwaailampen en een lichtbak. Ook het interieur is onder handen genomen, met boven de portieren twee weggewerkte schaalmodellen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
25-08-2026
Vilosa Scania 1 (960 x 640)

Duurzaam telen leidt tot elektrische Scania 27P

Het telen van planten kost veel energie. De Scania 27P draagt bij Vilosa mee aan verduurzaming
Nieuws
20-08-2026
colruyt-press-02 (960 x 540)

Colruyt pioniert met Scania waterstoftrucks

Supermarktketen Colruyt mag maar liefst twee van de twintig beschikbare testtrucks inzetten in België
Nieuws
19-08-2026
Ruitenbeek_Scania_pers2026_1 (960 x 640)

Ruitenbeek blijft klein met een Scania 660S

De vloot van Ruitenbeek Transport telt slechts drie trucks, maar één daarvan is deze Scania 660S V8 kraanwagen
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.