Heerenveen: COOP combinatie de sloot in

Nieuws
10-05-2018 | Door Iep van der Meer

In Heerenveen is een combinatie van de Bakker Groep in de Coop kleuren in de sloot terecht gekomen. De chauffeur heeft om onduidelijke redenen een bocht gemist en is rechtdoor gereden, via een boom de brede sloot langs de Saturnus in.

De ongedeerde chauffeur ging niet in op vragen over de toedracht maar wist ons wel te melden dat de oplegger op wat emballage na leeg is. De schade lijkt gezien de omstandigheden mee te vallen. Toch zal het nog een behoorlijke bergingsklus worden om het hele span zonder meer schade aan te brengen uit de sloot te takelen. 

De brandweer van Heerenveen heeft inmiddels afzettingen aangelegd om te voorkomen dat vloeistoffen uit de combinatie het oppervlaktewater vervuilen. 

Collega Alex Miedema was ter plaatse toen Broekhuizen Berging de combinatie uit de sloot trok. ">Check zijn verhaal hier!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-08-2026
Primafrio

Met 4,9 promille alcohol tegen een boom..

Normaal gesproken zijn wij niet zo van de ongelukken maar deze is wel weer bijzonder. Op zondagavond raakte een…
Nieuws
05-08-2026
08-TT1 schuin voor zand (960 x 640)

De mooiste DAF klassiekers van LEGO

Nanko Klein Paste bouwde de mooiste klassieke vrachtwagens van LEGO, waaronder de DAF 95 TwinTurbo X1
Nieuws
20-07-2026
BIGtruck Mobi 4 (960 x 720)

Mooi roze is niet lelijk

Deze DAF van MobiGroep is niet volgehangen met accessoires, maar valt toch enorm op
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.