Nieuws
24-03-2026 | Door Maarten van der Westen

Nog altijd is de DAF XG+ de grootste standaardcabine op de markt. Dit overtuigde ook Hilcotrans uit Eelde, die koos voor het topmodel. De DAF werd bovendien stijlvol opgetuigd.

De keuze voor DAF door Hilcotrans was niet heel verrassend. Bij het bedrijf hebben al meerdere mooie vrachtwagens van het merk gereden. De nieuwe DAF XG+ doet er echter nog een schepje bovenop. Het bedrijf koos voor de sterkste dieselmotor van 530 pk. Bovendien werden bij dealer ESA Trucks veel opties aangevinkt, van koplampsproeiers tot luxe lederen portierbekleding.

De grijze cabine werd voorzien van blauwe en zwarte details, die van de DAF een echte blikvanger maken. Onder de bumper en op het dak zijn lichtbeugels gemonteerd. Een klein formaat lichtbak toont trots de bedrijfsnaam. Sjaak Kentie Truck Specials bouwde de nieuwe vrachtwagen op. De chauffeur zal het naar zijn zin hebben in de cabine, die is voorzien van luxe stoelen, stand-airco en een flinke audio-installatie.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
10-07-2026
BIGtruck The Wizard 1 (960 x 640)

The Wizard is de nieuwe DAF van Bakker Bedrijfswagens

Bakker Bedrijfswagens biedt The Wizard voor klanten die een bijzondere DAF willen
Nieuws
10-07-2026
BIGtruck MT DAF 2 (960 x 720)

MT Hengelo ontspannen het weekend in met DAF

In de nieuwe DAF XG van MT Hengelo is het prima vertoeven, lijkt ons
Nieuws
08-07-2026
BIGtruck Cornelissen DAF 1 (960 x 540)

Cornelissen Groep elektrificeert verder

Met de toevoeging van vijftien nieuwe DAF XD Electric trekkers verduurzaamt Cornelissen Groep nog meer
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.