Code 95 met een DAF 95 bij Leeuw

Nieuws
21-06-2021 | Door Iep van der Meer

Voor de Code 95 moet je minstens één praktijkdag doen in de vijf jaar en wat is er dan leuker dan dat je dat kunt doen met een originele DAF 95? Bij Leeuw Opleidingen in Eindhoven kan dat, en BIGtruck nam die kans met beide handen aan!

De oude DAF 95 is de originele truck waarmee eigenaar Marc Leeuw zelf ooit zijn rijbewijs haalde. De truck werd na bewezen diensten verkocht, maar Marc wist de auto later terug te kopen en helemaal te restaureren. Het resultaat is prachtig, want de DAF is helemaal origineel en in nieuwstaat. Het rijden er mee is dan ook een feest der herkenning.

Wij deden eerst een online training van vier uur waarna we drie uur lang door het Brabantse landschap reden met de DAF 95. Dat was echt genieten! ">Klik hier voor het hele verhaal!

Meer op Transport&Milieu.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
02-09-2026
BIGtruck Vd Sluis 3 (960 x 811)

Deze DAF is bij de kozijnen af

Deze kraanwagen is pas de tweede DAF NG in de vloot van Van der Sluis uit Staphorst
Nieuws
31-08-2026
BIGtruck KB 4 (960 x 720)

Frisse start met twee DAF trekkers

K&B Agro Logistiek kan goed van start met twee DAF trekkers met Kraker trailers
Nieuws
28-08-2026
BIGtruck TB A-Team 2 (960 x 960)

TB houdt ervan als een plan samenkomt

Als je een probleem hebt, als niemand je kan helpen en als je ze kunt vinden...
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.