DAF met bed boven de voorruit voor Gebr Kapitein

Nieuws
23-07-2019 | Door Iep van der Meer

De Gebroeders Kapitein wilden een nieuwe DAF Super Space Cab maar dan met het bed boven de voorruit. Net als bij de eerste Scania Topline modellen dus eigenlijk. Sjaak Kentie zag wel wat in het plan en pakte de DAF even stevig aan. Het resultaat mag gezien worden!

Het interieur werd verder voorzien van fraaie bekleding met een lederen stuurwiel en dito stoelen. Chauffeur Corné van Eekelen beklede zelf nog een aantal panelen en voorzag andere details van dipwerk. 

Aan de buitenkant werd het chassis volledig aangepakt met nieuwe zijskirts, een slangenrek en een fraaie dikke achterbumper met extra verlichting. Boven de voorruit kwam een LED lichtbak en onder de bumper werd een extra spoiler gemonteerd met een ingebouwde LED lichtbalk. Verder werd er een verlengde zonneklep, een airco en de nodige extra verlichting aangebracht. De Gebr. Kapitein hielden het spuitwerk mooi strak en rustig en dat ziet er bijzonder smaakvol uit zo met die Alcoa's.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
17-06-2026
DAF_8x2_Wide-Spread_PM-100SP_ENGELAGE rv (960 x 637)

DAF XF 8x2 voor glas op hoogte

Dankzij slimme aanpassingen kan de kraan glas naar grote hoogte tillen
Nieuws
17-06-2026
BIGtruck HTH DAF 2 (960 x 640)

Meer zwart bij HTH Transport

In hun zwarte lak zien de nieuwe DAF trekkers van HTH Transport er weer goed uit
Nieuws
28-05-2026
BIGtruck Emerald Alju 1 (960 x 720)

DAF Emerald Edition als laatste vrachtwagen

Met de DAF Emerald Edition rijdt chauffeur Aivars van ALJU Logistics zijn laatste kilometers in stijl
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.