Dit keer neemt VSDV TLS Logistics over

Nieuws
03-10-2020 | Door Tim de Jong

Van Straalen en de Vries, de logistiek dienstverlener uit Zwaagdijk-Oost, heeft TLS Logistics overgenomen, dat is gevestigd in Vaassen. Beide directies kwamen na besprekingen tot de conclusie dat de activiteiten van VSDV en TLS goed op elkaar aansluiten.

TLS Logistics is nu twintig jaar actief. In die tijd is het bedrijf uitgegroeid tot een bedrijf met 28 voertuigen en 40 man personeel. TLS heeft ook nog een vestiging in Drachten. Van Straalen en De Vries is een groeiende logistieke dienstverlener die al langere tijd branchegenoten overneemt. Op dit moment heeft het bedrijf een vloot van 430 trekkende eenheden en nog eens zo’n 600 trailers. Het summiere bericht vermeldt dat de activiteiten van TLS gecontinueerd zullen worden, waaruit mogelijk is af te leiden dat alle personeelsleden hun baan behouden.

Afgelopen april nog nam VSDV het transportbedrijf Bijvoet over, gevestigd in het Noord-Hollandse Obdam. Een jaar geleden was het Franken Transport uit het Noord-Limburgse Bergen en in 2017 werd Peeters Vervoercentrale uit Amsterdam overgenomen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
01-07-2026
Vd Windt (960 x 640)

Gebr van der Windt overgenomen door DLG

Met de overname van Gebr van der Windt gaat er veel kennis over containertransport naar DLG
Nieuws
25-06-2026
foto bigtruck 2

Bolt Boottransport overgenomen door BCF Mobiliteit Heerenveen

Na bijna zestig jaar gecombineerd vakmanschap op de weg en op de werf, is de transporttak…
Nieuws
23-06-2026
St vd Brink Beekman

St vd Brink neemt Beekman Transport over

St vd Brink kondigt de volgende overname aan. Deze keer wordt Brinkman Transport uit Apeldoorn overgenomen. St…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.