De DAF XF Super Space Cab van Dik Methorst heeft ondertussen meer dan een miljoen op de teller. Versleten is hij nog lang niet. Sterker nog: al die kilometers zijn relatief probleemloos afgelegd. Een leuk detail is dat deze DAF ook al een jubileumtruck is, toen het bedrijf 40 jaar bestond.
Tien jaar later, ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van zijn transportbedrijf koos Dik er toch voor zijn betrouwbare DAF te vervangen door een nieuw exemplaar. De nieuwe XG+ 480 biedt de nieuwste techniek en een flink grotere cabine.
Dimetra is in 50 jaar uitgegroeid tot een transporteur met een vloot van zo’n 60 vrachtwagens. De goudkleurige vrachtwagens zijn een bekende verschijning op de Nederlandse wegen. Ook de nieuwe DAF is in de typische bedrijfskleuren getooid. Zelfs bij een jubileumtruck is het niet nodig om iets te veranderen dat al goed is.







