M.J. van Riel neemt Martens Transport over

Nieuws
02-12-2025 | Door Iep van der Meer

M.J. Van Riel BV uit Tilburg neemt Martens Transport Oosterhout BV over. Vanaf 1 december 2025 zijn alle activiteiten overgenomen van Martens, inclusief 17 trekkende eenheden en 20 man personeel. De standplaats Oosterhout blijft wel gewoon gehandhaafd, waarmee M.J. Van Riel BV nu gevestigd is in Tilburg, Moerdijk, Oss, Eindhoven รฉn Oosterhout.

Met deze strategische stap markeert M.J. van Riel BV een belangrijke uitbreiding van de organisatie en versterkt het bedrijf zijn positie in de transport- en logistieke sector. 

Martens Transport sluit naadloos aan bij de visie en structuur van M.J. van Riel en wordt de vijfde vestiging van het bedrijf. Het bedrijf zal zijn activiteiten voortzetten onder de naam ๐— ๐—ฎ๐—ฟ๐˜๐—ฒ๐—ป๐˜€ ๐—œ๐—ป๐—ฑ๐˜‚๐˜€๐˜๐—ฟ๐—ถ๐—ฎ๐—น ๐— ๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—บ๐—ฒ๐—ป๐˜๐˜€. Deze naam zal blijven bestaan, zodat de rijke historie - Martens bestaat ruim 100 jaar - en de merkidentiteit van Martens Transport behouden blijven. Ook zullen wij onze kraanactiviteiten en industriรซle verhuizingen uitbreiden naar de vestiging in Oosterhout. M.J. van Riel zal hiermee de positie in Noord-Brabant nog verder versterken.

๐—ข๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ๐—ป๐—ฎ๐—บ๐—ฒ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐—ฎ๐—ฐ๐˜๐—ถ๐˜ƒ๐—ฎ, ๐—ธ๐—น๐—ฎ๐—ป๐˜๐—ฒ๐—ป ๐—ฒ๐—ป ๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐˜€๐—ผ๐—ป๐—ฒ๐—ฒ๐—น

M.J. van Riel neemt met de overname alle activa en klanten van Martens Transport over. De continuรฏteit van de bedrijfsvoering is gewaarborgd, en de medewerkers van Martens Transport zullen integreren in de organisatie van M.J. van Riel. De succesvolle samenwerking en het hoge serviceniveau voor bestaande klanten worden hiermee versterkt.

โ€œWij zijn ontzettend blij met deze overname en de versterking van ons netwerk,โ€ aldus Martin van Riel, directeur-eigenaar van M.J. van Riel. โ€œMartens Transport is een bedrijf met een uitstekende reputatie, en wij zijn ervan overtuigd dat deze integratie niet alleen voordelen biedt voor onze klanten, maar ook voor onze medewerkers. Samen gaan we de toekomst verder vormgeven. Komend jaar bestaan we 80 jaar en wij zijn verheugd dit te kunnen vieren met een prachtig bedrijf als Martens binnen onze gelederen.โ€™โ€™

Volgend jaar viert M.J. Van Riel BV het 80 jarig bestaan van het bedrijf met een open dag op 20 september.

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
25-06-2026
foto bigtruck 2

Bolt Boottransport overgenomen door BCF Mobiliteit Heerenveen

Na bijna zestig jaar gecombineerd vakmanschap op de weg en op de werf, is de transporttak…
Nieuws
23-06-2026
St vd Brink Beekman

St vd Brink neemt Beekman Transport over

St vd Brink kondigt de volgende overname aan. Deze keer wordt Brinkman Transport uit Apeldoorn overgenomen. St…
Nieuws
01-06-2026
Sluimers overname

G. van der Heijden neemt HB Sluimers over

Per 1 juni is HB Sluimers Transporten overgenomen door Transportbedrijf G. van der Heijden & Zonen. Hiermee…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coรถperatief U.A.