Nieuwe DAF voor jubilerende chauffeur bij Gebr. Bekkers

Nieuws
14-11-2024 | Door Maarten van der Westen

Omdat Henri van den Boogaart 30 jaar in dienst was bij Gebr. Bekkers uit Esch mocht hij zelf zijn nieuwe vrachtwagen samenstellen. Het resultaat is een mooie DAF XF.

Directeuren Marcen en Hein Bekkers wilden hun trouwe chauffeur belonen voor zijn harde werk in de afgelopen decennia. Hoe kan dat nu beter dan met een nieuwe vrachtwagen? Vanwege zijn goede ervaringen met DAF moest de bakwagen natuurlijk van dat merk zijn. De keuze viel op een XF. Niet de grootste cabine van DAF, maar deze kreeg wel een slaapcabine en een hoog dak.

Uiteraard kreeg de nieuwe DAF de mooie bedrijfskleuren van Gebr. Bekkers, die werden opgebracht door Olie&zo Schadeherstel uit Schijndel. De laadbak met schuifzeilen komt van Carrosseriefabriek Roefs Middelbeers. De aankleding met onder andere een dubbele set luchthoorns is verzorgd door Truckland Den Bosch. De nieuwe DAF werd passend onthuld op het jubileumfeest van chauffeur Henri. Feestje compleet!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
09-04-2026
BIGtruck Hamer DAF 1 (960 x 720)

Hamer op weg met nieuwe DAF combinatie

De nieuwe DAF combinatie van Hamer is ingericht voor de installatie van snelladers
Nieuws
30-03-2026
DAF-expands-range-of-electric-trucks-04 (960 x 640)

Mindere resultaten PACCAR mede door DAF

Moederbedrijf PACCAR zag zijn winst dalen mede door de rol van DAF in het truckkartel
Nieuws
24-03-2026
BIGtruck Hilcotrans DAF 3 (960 x 720)

Hilcotrans gaat voor dikke DAF

Hilcotrans vinkte heel wat opties aan bij de nieuwe DAF XG+
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.