Nieuws
24-09-2021 | Door Tim de Jong

Het wagenpark van Wempe Transport uit Limmen is uitgebreid met een nieuwe Iveco X-Way. Het is de tweede Iveco in het wagenpark van het Noord-Hollandse bedrijf. “Een hele mooie auto, die perfect geschikt is voor het werk dat wij doen”, stelt directeur Gerard Wempe van het familiebedrijf.

Wempe Transport heeft zich in de ruim 55 jaar van haar bestaan ontwikkeld tot een specialist in het vervoer van heftrucks, tractoren, veegmachines, landbouwmachines en bouwmaterieel. Dagelijks zijn er 12 vrachtwagens onderweg binnen de Benelux, waarvan nu dus twee Iveco’s. Wempe Transport verzorgt het vervoer van de grote fabrikant tot de kleine agrariër of handelaar.

De Iveco X-Way is de tweede truck van dit merk in het wagenpark van Wempe Transport. In 2018 nam het bedrijf al naar volle tevredenheid een Stralis in gebruik. “Die is alweer drie jaar in bedrijf met ondertussen 400.000 kilometer op de teller.

Wempe Transport koos voor de X-WAY 6x2 met een Cursor 11 motor die goed is voor 460 pk. De auto weegt 14 ton en heeft eveneens 14 ton laadvermogen. Tezamen met de aanhangwagen heeft de combinatie een totaalgewicht van 50 ton. De auto is afgeleverd door Twisk Truck Service, Iveco-dealer in Noord-Holland.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
02-10-2026
Iveco CLTV 3 (960 x 720)

Bijzondere eerste rit voor nieuwe Iveco van CLTV

De Iveco S-Way van CLTV werd net op tijd afgeleverd voor het grootste evenement in Zundert
Nieuws
03-09-2026
TLS 1 (960 x 640)

Eerst spijt van LNG, nu nieuwe bestellingen

In 2022 werden tien LNG-trucks aan de kant gezet, nu koopt TLS er vijf bij
Nieuws
21-07-2026
BIGtruck Koning Iveco 1 (960 x 720)

Als een Koning met een Iveco X-Way

Koning Loonbedrijf breidt zijn wagenpark uit met een Iveco X-Way kipper met autolaadkraan
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.