Nieuws
26-02-2016 | Door Tim de Jong

Bij DAF Trucks vertrekt Harrie Schippers als topman. Hij promoveert binnen Paccar en gaat vanuit Amerika leiding geven aan DAF en aan Paccar Parts, het wereldwijde onderdelenbedrijf waar heel veel centjes in omgaan. 

Schippers gaat dus vanuit Seattle werken. De Amerikaan Preston Feight neemt in Eindhoven de dagelijkse leiding bij DAF over. Schippers kwam 30 jaar geleden bij de onderneming in dienst en is op dit moment PACCAR vice president en president-directeur van DAF Trucks. Hij bekleedde diverse financiële posities met toenemende verantwoordelijkheid en was directeur Financiën, voordat hij in 2010 benoemd werd tot president-directeur van DAF Trucks. 

Feight werkte binnen Paccar bij onder andere Kenworth. Op de foto Harrie Schippers, tijdens een exclusief interview met BIGtruck.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-07-2025
IEP_8511-1400

Nathalie wint Kivits LZV met Mail&Win actie

Nathalie Wichers- Bol is de winnaar van de Mail&Win actie die wij samen met Jorn 'Badraaf' van Hooft en…
Nieuws
03-07-2025
Reining 400e DAF truck (7)-1400

Retro kleuren voor 400e DAF van Reining Transport

Reining Transport uit Hoogezand/Kolham bestaat dit jaar 100 jaar. In die tijd bouwde het bedrijf een…
Nieuws
03-07-2025
Opijnen1 (960 x 640)

Van Opijnen overgenomen door Thomassen

Wederom een flinke overname: Van Opijnen uit Deventer wordt overgenomen door de Thomassen Groep.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.