Nieuwe Volvo FM gespot!

Nieuws
24-01-2019 | Door Iep van der Meer

Onze website ">www.iepieleaks.nl heeft weer als eerste exclusieve beelden van een nieuwe generatie trucks. Eén van onze spionnen schoot vandaag de eerste plaatjes van een nieuwe Volvo FM. De truck was onderweg vanaf een testlocatie en reed net de poort weer in van Volvo Trucks in Götheborg.

Er zijn ook de nodige foto's met een hek er tussen maar we respecteren de regels die we zelf op hebben gesteld, op het eigen terrein van een truckfabrikant zijn we discreet. Op de openbare weg, en daar is hier sprake van, ligt het nieuws echter letterlijk op straat.

De nieuwe FM ziet er uit alsof de FH cabine gekrompen is. Volvo lijkt daarmee het voorbeeld van Scania te volgen waar het gaat om de modulaire bouw van cabines. Daardoor kunnen er de nodige onderdelen gedeeld worden zoals dashboard, ramen en cabinedelen. Deze nieuwe cabine zal ook de basis worden voor de FMX bouwvoertuigen van Volvo. De FM zal naar verwachting dit jaar nog gelanceerd worden. De bouwvoertuigen volgen meestal wat later. 

Op ">www.iepieleaks.nl staat nog een foto van deze nieuwe Volvo. " target="_blank" rel="noopener noreferrer">Check het hier!

Meer op iepieleaks.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
12-10-2026
BIGtruck Haessen Volvo 2 (960 x 720)

Oldskool Volvo voor Herben Haessen

Herben Haessen koos gewoon nog voor een Volvo FH Globetrotter met spiegels
Nieuws
09-10-2026
SIS Trans Volvo 2

Poolse transporteur bestelt 406 vrachtwagens bij Volvo

Van de bestelde vrachtwagens rijden er 300 op diesel, de rest op bio-LNG of elektriciteit
Nieuws
07-10-2026
BIGtruck Vulsteke 1

Van twee miljoen naar nul kilometer

Chauffeur Jonas van Vulsteke Recycling & Transport ruilde zijn vertrouwde Volvo FH in voor een FH Aero.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.