Nima oprichter Marcel de Zwart overleden

Nieuws
07-02-2017 | Door Iep van der Meer

Marcel de Zwart, oprichter van Nima Transport is gisteren na een oneerlijke strijd overleden. Marcel genoot vooral bekendheid vanwege zijn bijzonder fraaie trucks, de Ghostrider en de nieuwste, Pink.

Marcel zette met Nima Transport een prachtig bedrijf neer. Naast zijn eigen trucks reden er ook meerdere charters voor zijn bedrijf met containers. Zelf leerde ik Marcel kennen toen ik op zondag 6 februari 2011 uitrukte voor een fotosessie met de toen gloednieuwe Ghostrider Scania. Een schitterende truck die wat mij betreft in zijn eerste uitvoering nog altijd het mooiste was. Later werden er allerlei details gewijzigd, zoals aan de grille. Op de foto zie je een trotse Marcel die bij zijn truck poseert. Vorig jaar werd Pink onthuld, wederom een Scania, maar nu met als thema zangeres Pink. 

Gisteravond is Marcel volgens de facebook pagina van Nima Transport 'uit het leven gegleden' na een keiharde strijd van negen maanden tegen kanker. Marcel werd 46 jaar oud. Wij wensen alle nabestaanden heel veel sterkte in de komende tijd.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
10-04-2025
MAGPIE2 (960 x 902)

Demonstratie autonome DAF op de Maasvlakte

De elektrische en autonoom rijdende DAF reed zelf naar een laadpaal, die automatisch aankoppelde.
Nieuws
10-04-2025
M1_22345_RT2 (960 x 640)

Mack toont nieuwste topmodel: Pioneer

Volgens Mack is de nieuwe Pioneer de meest zuinige vrachtwagen ter wereld.
Nieuws
10-04-2025
Samsara (960 x 720)

79% chauffeurs ervaart bijna-ongeluk door afleiding

Veel chauffeurs raken afgeleid door hun telefoon en krijgen hierdoor bijna een ongeluk, blijkt uit…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.