Nog één keer 2024 voor ALJU Logistics

Nieuws
30-12-2025 | Door Maarten van der Westen

Het jaar 2025 is bijna om, maar toch verschijnen er nog nieuwe vrachtwagens op de weg uit 2024. ALJU Logistics uit Oss kreeg onlangs de sleutels van een DAF XD 300, die vorig jaar op kenteken is gezet.

De reden hiervoor is natuurlijk duidelijk: als een vrachtwagen met een dieselmotor nog voor 1 januari 2025 op kenteken is gezet, mag hij nog tot 2030 de zero-emissiezones in. Is hij van 2025, dan zijn veel binnensteden verboden terrein. ALJU Logistics levert regelmatig goederen in Nederlandse steden en moet daar dus wel toegang tot hebben. Omdat het bedrijf geen mogelijkheden heeft om eigen laadinfrastructuur aan te leggen, kiest het voor moderne diesels.

Dit jaar ontving ALJU Logistics daarom al zes nieuwe DAF vrachtwagens. De laatste kwam net voor de feestdagen. Het betreft een DAF XD 300, die voorzien is van een laadbak van ECF. Hiermee kan ALJU Logistics weer heel wat jaren allerlei goederen afleveren in Nederland.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
28-05-2026
BIGtruck Emerald Alju 1 (960 x 720)

DAF Emerald Edition als laatste vrachtwagen

Met de DAF Emerald Edition rijdt chauffeur Aivars van ALJU Logistics zijn laatste kilometers in stijl
Nieuws
27-05-2026
BIGtruck Knaap potgrond 1 (960 x 720)

Nieuw span voor potgrond-transport

Van der Knaap / Holland Potgrond neemt een nieuw DAF en een nieuwe trailer in gebruik
Nieuws
11-05-2026
BIGtruck DAF JB Trading 3 (960 x 640)

Uitzonderlijke DAF voor uitzonderlijk vervoer

Vlastuin Truckopbouw maakte van de nieuwe DAF XG+ van JB Trading iets bijzonders
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.