Oprichter Auvinen Trucking overleden

Nieuws
01-06-2020 | Door Tim de Jong

Afgelopen weekend is de oprichter van Auvinen Trucking, Väinö Auvinen, overleden. Hij was 95 jaar en dat is natuurlijk een hele leeftijd. Hij richtte zijn bedrijf in 1953 op.

Auvinen is ook vandaag nog gespecialiseerd in het vervoer van poeder- en korrelproducten in druktanks. Dit gebeurt zowel nationaal als internationaal. Het bedrijf is gevestigd in Helsinki. Auvinen verwierf vooral bekendheid om een reeks spectaculair uitgedoste, schitterend mooi gedetailleerde  combinaties die we de afgelopen jaren met een tussenpoos van hooguit een jaar hebben mogen zien. Daarbij bleek dat Scania niet een heilig merk is, Auvinen bouwde ook op Mercedes chassis en stal op menig  evenement de show, ook op de BIGtruck Trophy van 2018.

Arto Simola is nu de drijvende kracht achter het bedrijf, dat zich ongetwijfeld in de kijker zal blijven spelen in de komende jaren. Wij wensen nabestaanden, familie en collega’s veel sterkte.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-07-2025
IEP_8511-1400

Nathalie wint Kivits LZV met Mail&Win actie

Nathalie Wichers- Bol is de winnaar van de Mail&Win actie die wij samen met Jorn 'Badraaf' van Hooft en…
Nieuws
03-07-2025
Reining 400e DAF truck (7)-1400

Retro kleuren voor 400e DAF van Reining Transport

Reining Transport uit Hoogezand/Kolham bestaat dit jaar 100 jaar. In die tijd bouwde het bedrijf een…
Nieuws
03-07-2025
Opijnen1 (960 x 640)

Van Opijnen overgenomen door Thomassen

Wederom een flinke overname: Van Opijnen uit Deventer wordt overgenomen door de Thomassen Groep.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.