Opvallende, complete DAF XF 480 voor Marco Langenberg

Nieuws
10-12-2021 | Door Tim de Jong

Marco Langenberg runt een veelzijdig bedrijf bestaande uit zes trekkende eenheden. Onlangs werd een opvallende, jong gebruikte DAF XF 480 Superspace Cab aan toegevoegd. Deze trekker werd geleverd door dealer Pals uit Vaassen.

Langenberg weet zich met zijn opvallende kleurstelling goed te onderscheiden.  Daarbij regelde Marco met Pals Vaassen de nodige extra’s. Zoals extra verlichting, een standairco, sideskirts, windgeleiders, een mooi passende zonneklep en, niet onbelangrijk, een grotere brandstoftank.

Eigenrijder

Marco Langenberg begon in 2009 als eigenrijder en bouwde in de regio een mooi netwerk op. Bedrijven als Pluim uit Apeldoorn, Grolleman en Schotpoort zijn geen onbekenden voor hem. “Daardoor hebben wij nu een veelzijdige klantenkring. We zijn actief in koel- en vriesvervoer, in stukgoed en zo nog meer”, legt Langenberg uit. “Met een kleine, toegewijde groep Nederlandse chauffeurs doen we dagelijks ons best om het verschil te maken. En dat lukt aardig.”  

Snel leveren

Langenberg was opgelucht dat Pals relatief snel kon leveren. “Eerst deed ik zaken met een andere DAF-dealer. Maar Pals beschikt over een heel goed team dat snel kan schakelen en het bedrijf zit mooi in de buurt.” Marco Langenberg zegt dat hij de kleurstelling zelf heeft bedacht.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
11-05-2026
BIGtruck DAF JB Trading 3 (960 x 640)

Uitzonderlijke DAF voor uitzonderlijk vervoer

Vlastuin Truckopbouw maakte van de nieuwe DAF XG+ van JB Trading iets bijzonders
Nieuws
06-05-2026
BIGtruck Kievit DAF 1 (960 x 720)

Felgroene DAF voor Kievit Transport

Net als de rest van de vloot is de nieuwe DAF XF van Kievit Transport felgroen
Nieuws
06-05-2026
01-DAF-starts-production-of-XG-Electric-and-XGplus-Electric (960 x 636)

Productie elektrische DAF XG en XG+ gestart

De eerste DAF XG+ Electric is voor Hellmold & Plank uit Duitsland
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.