Nieuws
16-06-2018 | Door Iep van der Meer

Stel je rijdt voor de BKV, oftewel de Barneveldse Kraanverhuur. Je zou dan als kenteken de letters BKV willen, toch? Helaas kan dat in Nederland niet besteld worden. BKV had dan ook puur geluk toen de fraaie Volvo FH16 werd afgeleverd met dit kenteken!

Evert Morren was zo scherp om dit op te merken. Of de aanschaf en het aanvragen van het kenteken speciaal getimed is vragen we ons af, maar het is wel mooi uitgekiend zo. Dat kan ook anders. Zo zagen we een truck rijden met BKR, en dat wil je eigenlijk niet..

In andere landen kun je soms wel zelf, tegen betaling een persoonlijk kenteken aanvragen. In Zweden bijvoorbeeld doen ze dat door het speciale aangevraagde kenteken te koppelen aan het originele kenteken. Op de plaat staat dan bijvoorbeeld 'BIGtruck 01' maar in de computer duikt dan gewoon het originele kenteken op. Best een mooi systeem eigenlijk, en wij denken dat er ook in Nederland heel veel mensen zijn die daar wel wat geld voor over hebben!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
06-08-2026
BIGtruck Mus 1 (960 x 720)

Mus Transport is klaar voor de winter

Mus Transport is met zijn nieuwe Volvo FH asfaltkipper voorbereid op een strenge winter
Nieuws
04-08-2026
BIGtruck Saan Volvo 2 (960 x 638)

Deze Volvo is afgestemd op de Amsterdamse binnenstad

De nieuwe Volvo FM Electric van Saan is zo opgebouwd dat hij zonder problemen Amsterdam in mag
Nieuws
03-08-2026
BIGtruck Krijn Hendrikse 3 (960 x 720)

Krijn Hendrikse maakt Zeeland groener

De groene Volvo FH Aero van Krijn Hendrikse Transport zit vol slimme details
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.