Nieuws
30-08-2019 | Door Tim de Jong

Per 1 september neemt Reining Transport het volumetransport van de Duitse branchegenoot Ibele Logstik in Wilhelmsdorf over. Hiermee verkrijgt Reining een derde steunpunt in Duitsland.

Voor deze overname is gekozen, omdat de activiteiten van de firma Ibele passen in de ambities van Reining om haar positie in Zuid Duitsland te versterken. Baden Württemberg grenst aan Zwitserland, waar Reining dagelijks verbindingen mee onderhoudt.

De komende maanden zullen worden gebruikt om de nieuwe activiteiten te integreren in die van Reining. Het wagenpark van Reining komt na de overname op 350 eenheden in het segment van volumetransport en hiermee mag Reining zich intussen rekenen tot een van de grotere Europese dienstverleners in dit segment van wegvervoer. Het grootste deel van haar wagenpark is in Duitsland geregistreerd. Duitsland is tezamen met de Benelux en Frankrijk een van de grootste markten, waarin Reining actief is.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
17-08-2026
Hurkens Bas (960 x 536)

Hurkens neemt Van der Bas over

Volgens Hurkens Transport kan het na de overname van Van der Bas zijn klanten nog beter bedienen
Nieuws
07-08-2026
Wim 5 - kopie-1400

Vrachtautorijschool Wagenaar overgenomen

Rinse en Janke van Vrachtautorijschool Wagenaar uit Hallum dragen na 37 jaar het stokje over aan Rijschool De…
Nieuws
01-07-2026
Vd Windt (960 x 640)

Gebr van der Windt overgenomen door DLG

Met de overname van Gebr van der Windt gaat er veel kennis over containertransport naar DLG
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.