Nieuws
26-09-2025 | Door Maarten van der Westen

Rensink uit Almelo ontving de sleutels van alweer de tweede Scania lowdeck trekker. Ook deze Scania Mega is van alle gemakken voorzien.

Het is alweer de tweede Scania R500 4x2EB 20 Highline Mega die Rensink mag ontvangen. De trekker staat erg laag op de kleine wielen, wat toch altijd weer een bijzonder gezicht is. Een echte lowrider! Met het hoge Highline-dak en in de bedrijfskleuren van Rensink staat hier echter weer een mooie Scania. Uiteraard konden ook zwaailampen en verstralers op het dak niet ontbreken.

De Scania Mega is uitgerust met leren bekleding, standairco en -kachel, retarder en sideskirts. De trekker is geheel luchtgeveerd. Rensink is vooral bekend van zwaartransport met diepladers, maar de vloot bevat ook enkele schuifzeilopleggers. Hiermee worden forse machines verplaatst. De nieuwe Scania zal dan ook flink aan het werk moeten.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
22-05-2026
BIGtruck Scania Torpedo 1 (960 x 720)

Deze Scania Torpedo gaat naar Nederland

De Scania Torpedo trok de aandacht op Superdik 2026 en werd daarna gekocht door een Nederlander
Nieuws
21-05-2026
BIGtruck Scania FCEV Gruber (960 x 640)

Scania test waterstof-truck in Italië

Samen met Gruber Logistics wordt de Scania FCEV in de praktijk getest
Nieuws
19-05-2026
Scania 900Kwh 2 (960 x 734)

Ook Scania gaat voor grootste accupakket

In Zwitserland test Scania met een elektrische trekker met 900 kWh accucapaciteit
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.