Nieuws
07-03-2016 | Door Iep van der Meer

Het Finse Ristimaa Customs heeft weer eens een rijdend statement neergezet. Met de Volvo FH16 650 Apache Power Truck doet Ristimaa een gooi naar de Nordic Trophy 2016.

Opvallend is dat de Finnen van Ristimaa wat ingetogener lijken te worden. De hele bizarre bullbars die we in het verleden wel zagen, komen op deze truck niet voor. Zelf vinden wij deze combinatie bijzonder geslaagd, al zijn we nog steeds geen fan van zo'n RVS hek voor de grille. Een Trux bullbar staat volgens ons eigenlijk altijd beter. Wat vind jij?

Erg fraai is ook het thema, net als de uitwerking ervan in smaakvol gekozen kleuren. er is heel goed nagedacht over het uiterlijk van deze Finse supercombi!

Opvallend is verder dat de motorwagen een vierasser is. Daarmee kan deze FH16 650 moeiteloos mee in het Finse 76 tons geweld. Met 650 pk lijkt ons dat geen enkel probleem! Foto's: Ristimaa Customs.

Meer trailer-nieuws op TrailerTotaal.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
13-10-2026
De Groot FH16 2 (960 x 720)

M. de Groot viert jubileum met Volvo FH16

Als je de buitenkant van de Volvo FH16 van M. de Groot al mooi vindt, wacht dan tot je het interieur ziet
Nieuws
12-10-2026
BIGtruck Haessen Volvo 2 (960 x 720)

Oldskool Volvo voor Herben Haessen

Herben Haessen koos gewoon nog voor een Volvo FH Globetrotter met spiegels
Nieuws
09-10-2026
SIS Trans Volvo 2

Poolse transporteur bestelt 406 vrachtwagens bij Volvo

Van de bestelde vrachtwagens rijden er 300 op diesel, de rest op bio-LNG of elektriciteit
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.