Roze en panterprint DAF voor Mirtra

Nieuws
11-03-2019 | Door Iep van der Meer

Deze nieuwe DAF is op zijn minst opvallend te noemen. De nieuwe XF Super Space Cab van Mirtra is door Verspui Trucks opgebouwd en door M&M Truckdesign bekleed. De panterprint is kenmerkend voor de trucks van Mirtra maar de roze kleur is speciaal voor chauffeur Celine Dorst die met deze DAF Engeland gaat rijden met stukgoed groupage.

Mirtra is een familiebedrijf met vijf DAF trucks, en allemaal zijn ze voorzien van zo'n opvallende panterprint. Moeder Mirjam en haar beide dochters Celine en Nikita rijden alle drie met een truck. Daarnaast rijdt zoon Dion ook op één van de DAF trucks. Verder rijdt chauffeur Jaap van Ree voor Mirtra. Mirjam: ,,Een echt familiebedrijf zo, en er komt er nog ééntje aan want mijn jongste zoon Yari is nu zeventien en bezig met zijn rijbewijzen''. 

De nieuwe DAF FTG 480 Super Space Cab, Sweet Beast genaamd, is voorzien van een extra grote brandstoftank van SB Components.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
10-07-2026
BIGtruck MT DAF 2 (960 x 720)

MT Hengelo ontspannen het weekend in met DAF

In de nieuwe DAF XG van MT Hengelo is het prima vertoeven, lijkt ons
Nieuws
08-07-2026
BIGtruck Cornelissen DAF 1 (960 x 540)

Cornelissen Groep elektrificeert verder

Met de toevoeging van vijftien nieuwe DAF XD Electric trekkers verduurzaamt Cornelissen Groep nog meer
Nieuws
07-07-2026
BIGtruck Rijksen DAF 2 (960 x 1280)

Veelzijdige DAF voor Rijksen Transport

Rijksen Transport koos voor een DAF XG+ 530 met voorloopas en lage schotelhoogte
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.