Nieuws
18-07-2021 | Door Iep van der Meer

ACT Transport uit Antwerpen heeft een fraaie nieuwe Scania 650S Longline op de weg gezet. De cabine werd verlengd door Vlastuin Truckopbouw, het interieur is van Buffl Customizers en Vaex leverde de indrukwekkende Scania.

De zwarte Scania is in één woord indrukwekkend met zijn lange cabine. Aan de buitenkant zien we een extra spoiler, een dakbeugel met lichtbak en lampen en een aan de achterkant dichtgebouwde cabine met een fraaie airbrush. Twee staande pijpen, een volledig dichtgebouwd chassis en de nodige extra verlichting maken het af.

Het interieur van de door Vlastuin verlengde cabine is minstens zo indrukwekkend. De zee van ruimte is bekleed met leer in bruine tinten met veel noppen, fraaie stiksels en overal LED verlichting. Er is gekozen voor een rondzit rond een centraal opgestelde tafel en een groot bed wat scheeft tegen de achterwand omhoog gevouwen is. Achter de beide stoelen zijn kasten gebouwd met daarin opbergruimte en een koelkast. Uiteraard is de audio ook niet vergeten en de omvang van de speakers doet vermoeden dat ze de V8 geluiden behoorlijk zullen overstemmen.

Alles bij elkaar weer een fraai stukje Nederlands vakwerk wat deze bedrijven hier neer zetten. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
18-05-2025
Iris Pelle-2-1400

Iris rijdt dubbelbemand met Joep

Iris Pelle rijdt dubbelbemand met haar hondje Joep. Dat doen ze met een Scania R450 Topline. Een truck die al ruim 1,2…
Nieuws
16-05-2025
Scania 770 S 14x4 MPG crane (1)

Scania 770S met 450 Ton/Meter kraan

Het wordt steeds gekker met truck- gemonteerde kranen, want een autolaadkraan kun je dit niet meer noemen. Het Deense…
Nieuws
16-05-2025
DAF XG+ Kings Danmark (5)

The Kings Transport kiest DAF

The Kings Transport, kortweg TKT uit het Deense Lejre heeft een nieuwe DAF XG+ laten opbouwen door Lavmands A/S. 
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.